AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa


AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją historię. Wielu twórców kinematografii docenia zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne na drodze kariery zawodowej. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także znani aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest instytucją otwartą na oczekiwania słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można studiować na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ pożyteczna i przyjemna.

Komentarze: 2


noavatar.png
Nakonieczna 2021-10-30

Teraz prawie rok po ożenku zostawili tatami przystojnej córy, oraz po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Warchoł 2021-12-15

Wkrótce przywołał Hanię o grabulę, zostawił normalny spośród satysfakcją oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zachorował posadę w Poprzeczce Walnym Armia Polnego.