Mieszkania zbierają się z salonu sypialni w doskonali


Rymanów-Zdrój to delikatne uzdrowisko umieszczone w północnej części Beskidu Niskiego. Gości w ładnej dolinie potoku Tabor i otoczone jest lesistymi, stromymi stokami Zamczysk i Mogiły. Utworzone w pozostałej połówce XIX w. uzdrowisko specjalizuje się w leczeniu dzieci, a i w dietach dziewczyn z chorobami układu krążenia, dróg oddechowych, nerek oraz członków ruchu. Za datę założenia uzdrowiska uważa się rok 1876 r., kiedy to Anna Potocka podczas spaceru po lesie z dziećmi odkryła źródło wody, o, kiedy okazało się po badaniach, dużym stężeniu jodu i żelaza. W przyszłych latach mówione były śledzenia kolejnych źródeł, którym przenosił chemik Tytus Sławik. Wokół odkrywanych zdrojów zaczęto budować uzdrowisko, które zadebiutowało na prezentacji naturalnej w Krakowie w 1882 r. Bardzo łatwo zaczęto tu sanatorium dziecięce, jednocześnie powstawały te wille zdrojowe budowane według wzorów szwajcarskich, i nad zalewem Tabor wytyczono park z alejkami spacerowymi. Z liczbie zabudowy Rymanowa-Zdroju do swoich czasów zostało niewiele, ze względu na owo, że przetoczył się tędy front Również również II wojny światowej. Dziś zaobserwować można trochę przebudowanych dość dużo uzdrowiskowych willi, w aktualnym Opatrzność, Marię czy Biały Orzeł oraz zbudowany w dwudziestoleciu międzywojennym kościół św. Stanisława. Dziś Rymanów-Zdrój to kameralne, całoroczne uzdrowisko z niezwykłym, niedawno wyremontowanym parkiem zdrojowym, spieszącym się wzdłuż Taboru. Istnieje tu spokojnie i powoli, co służy spokojowi i rehabilitacjom. Nowoczesne zabiegi lecznicze można dodawać spacerami po strony. Wokół uzdrowiska wytyczono wiele ścieżek spacerowych z stanowiskami odpoczynku. Powodują one na lokalne wzgórza do niedalekiego Iwonicza Zdroju czy do niebędącej już wsi Wołtuszowa. Przy niektórych z nich postawiono dodatki do zadań, tworząc szlaki zintegrowane z siłownią na pustym powietrzu.

Oferujemy Państwu apartamenty - własne życia z innymi wejściami z zewnątrz budynku, dającymi wrażenie dyskrecji, komfortu i zabezpieczenia pobytu.

Hotele w pojedynczym miasto Rymanowa Zdroju w otoczeniu Parku Zdrojowego, to zielona strefa uzdrowiskowa gwarantująca spokojny wypoczynek, wzywająca do spacerów i skutecznego wypoczynku. Możliwość skorzystania z ambulatoryjnych zabiegów medycznych udzielanych przez Uzdrowisko Rymanów.

Mieszkania zbierają się z salonu, sypialni, w doskonali wyposażonej kuchni bądź aneksu kuchennego, łazienki oraz tarasu lub balkonu.

We wszelkich miejscach bezpłatny, bezprzewodowy Internet Wi-Fi. Do decyzji Państwa jest ogródek z polem do grillowania, zamykane pomieszczenie garażowe na rowery, samochody oraz ogólna pralka. Miejsca postojowe noclegi w rymanowie zdroju przy działki bądź na autostradzie osiedlowej.